השתלות שיניים

»
שתלים דנטליים
שמדברים על שתלים דנטליים ניתן לומר שמדובר בהמצאה גאונית שהחליפה את התותבות השמרניות של פעם. התהליך מסתכם בהחדרת בורג לתוך עצם הלסת ועליה מונח מבנה חדש של שן המותאם באופן……
השתלות שיניים ביום אחד
מהיום ניתן לצמצם את זמן השתלת השיניים ליום אחד בלבד. השתלת שיניים ביום אחד הוא תהליך של קיבוע השתל לצמיתות לעצם הלסת באופן שלא יתקיימו תזוזות וזעזועים.  היכולת לבצע את הפעולה…..
הרמת סינוס
פעולת הרמת סינוס מתבצעת כאשר לא ניתן לבצע השתלה רגילה עקב מחסור בעצם. בתהליך הרמת הסינוס משחזר הרופא חלק מהעצם החסרה ע"מ לייצב את השתל לאורך שנים. למרות המורכבות לא מדו…
השתלת שיניים קדמיות עקב חבלה
החשיבות הקיימת לנסיונו ומומחיותו של רופא השיניים המבצע השתלת שיניים קדמיות היא עצומה. אדם הזקוק להשתת שיניים קדמיות יסבול לרוב ממשבר אסתטי ומחוסר ביטחון. שן קדמית החסרה בפה
השתלת שיניים ממוחשבת
שמדברים על שתלים דנטליים ניתן לומר שמדובר בהמצאה גאונית שהחליפה את התותבות השמרניות של פעם. התהליך מסתכם בהחדרת בורג לתוך עצם הלסת ועליה מונח מבנה חדש של שן המותאם באופן…
ניתוח השלמת עצם בהשתלות שיניים
אז אתם חושבים להתחיל טיפול של השתלת שיניים ולקבל שיניים חדשות.  לא ניתן להשוות את המראה שלפניי ההשתלה למראה שאחריו.  קבלו קצת דוגמאות של אנשים שעברו את תהליך ההשתלה ב….
השתלות שיניים

השתלת שיניים היא החלופה המתקדמת ביותר המהווה  פתרון אידיאלי, לבעיות של שיניים חסרות וחניכיים חלשות. שתלים דנטליים יכולים להוות חלופה לכתרים ויעודם למלא  מקום של חוסר בשן אחת או יותר.

אנשים המרכיבים שיניים תותבות שלמות או חלקיות חשים לעיתים קרובות חוסר נוחות ויציבות בלעיסה ודיבור וכיוון ששתלים דנטליים ידועים בחוזקם וביציבותם, שימוש בהם מהווה ביטחון רב למטופל.  בנוסף,  אנשים צעירים הסובלים משיניים מתנדנדות כתוצאה מנסיגת חניכיים יכולים להחליף שיניים אלו בשתלים דנטליים ולהחזיר לפה את התחושה של שיניים יציבות וחזקות .

בדיקה ותכנית טיפול השתלת שיניים

ככלל שתלים אינם תחליף לשיניים בלתי מטופלות.  שן מטופלת עדיפה במקרים רבים על שתל. כאשר מסיבות רפואיות נאלץ רופא השיניים לוותר על שן אחת או יותר פתרון אפשרי הוא שיקום האזור חסר השיניים באמצעות שתלים, גשרים או תותבות נשלפות, בצד פתרונות אחרים.

לפני ביצוע השתלת שיניים יש להיבדק ע"י רופא השיניים המשקם על מנת להגיע לאבחנה ולברר מצב בריאותי.  לעיתים קרובות נחוץ גם צילום C.T של האזורים מחוסרי השיניים המיועדים לקלוט שתלים ועל סמך הבדיקה וממצאיה מכין הרופא המשקם תכניות טיפול.

השתלת שיניים הלכה מעשה

שתלים דנטליים הם חלקים מתכתיים עשויים מטיטניום אשר מוכנסים ומקובעים ללסת. הניתוח נעשה בהרדמה מקומית וההחלמה ממנו פשוטה יחסית ואינה אורכת זמן,  אך תלויה במצבו הבריאותי של המטופל. יש לזכור כי  עישון מפחית את סיכויי קליטת השתלים.

תוך שבעה ימים מיום ההשתלה מסיר הרופא את התפרים מהפה ותוך שבועיים ישנו ריפוי ראשוני של המקום המנותח. חשיפת השתלים נעשית בהרדמה מקומית לאחר מספר חודשים.ישנם מקרים בהם ניתן להעמיס את השתלים קודם .

תקופת שיקום וסיכונים בהליך השתלות שיניים

שיקום לאחר השתלת שיניים מתבצע בשלבים. רמת הדיוק הנדרשת גבוהה בהרבה מזו של שיקום מעל שיניים טבעיות ולכן התהליך יכול לארוך כחצי שנה עד שבפה יהיו שיניים (בשלב הביניים נהוג להכניס תותבות זמניות או גשרים זמניים).

הסיכונים בתהליך השתלת השיניים כוללים את הסיכונים הכירורגיים הרגילים של ניתוחים בפה כגון זיהום, שטפי-דם, נימול באזור הניתוח. ההצלחה של השתלים שיניים מותנית לא רק בתכנון נבון של הכוחות מועמסים על השתלים אלא בבחירת הרופא המטפל ורמת הדיוק לה הוא נדרש.

פנו עוד היום למרכז אקרמן להשתלות שיניים וקבלו תכנית השתלות מקיפה ללא כל התחייבות

צור קשר
טלפון: 02-6782788
פקס:
כתובת: קניון מלחה, קומה ג' - ירושלים
תפנית בניית אתרים
תפנית: בניית אתרים | עיצוב אתרים | קידום אתרים | 054-4780798 -

הפרטים נשלחו. תודה!
a